Головна » 2013 » Квітень » 22 » Заповідник у Ніжині
20:58
Заповідник у Ніжині
Заповідник у Ніжині
Міністерство культури України підтримало ідею створення історико-культурного заповідника у Ніжині

За повідомленням сайту Департаменту культури і туризму, національностей
та релігій Чернігівської облдержадміністрації:  http://www.cult.gov.ua/

    12 квітня 2013 р. в конференц-залі Митрополичого будинку на території Національного заповідника «Софія Київська» відбулося чергове засідання науково-методичної ради Міністерства культури, на якому було розглянуто питання створення історико-культурного заповідника на території м. Ніжина.

    В засіданні взяли участь представники Чернігівщини - директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації С. Мойсієнко та заступник голови м. Ніжина з гуманітарних питань С. Васильєва.

    Питання створення у місті Ніжині державного історико-культурного заповідника було обговорено у голови облдержадміністрації Володимира Хоменко та знайшло повну підтримку з боку керівника області. Саме таку позицію озвучив директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Сергій Мойсієнко на засіданні науково-методичної ради.

    Під час обговорення даного питання С. Мойсієнко та С. Васильєва зазначили: «Місто Ніжин має свою самобутню, історичну та культурну спадщину, на території якого розташовується більше 100 пам’яток архітектури, м. Ніжин заслуговує на те, щоб отримати статус історико культурного заповідника».

    Представникам Чернігівщини вдалося переконати урядове відомство у необхідності створення заповідника.

    Ідея створення заповідника виникла давно, але тільки з 2011 року пожвавився процес його створення, завдяки підтримці з боку керівництва області. Ніжинське управління культури склало список пам’яток архітектури міста, після цього документи були погоджені виконавчим комітетом Ніжинської міської ради. На замовлення Ніжинської міської ради Інститутом архітектури та містобудування було виготовлено проект майбутнього заповідника.

    Після схвалення даного проекту Міністерством культури України, зазначені матеріали буде направлено до Кабінету Міністрів України з метою прийняття постанови про створення історико-культурного заповідника на території м. Ніжина.

На знімку: комплекс Грецьких храмів ХУІІІ-ХІХ ст. у Ніжині.
Фото С.Ковальова
Переглядів: 456 | Додав: asmor | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 1
1  
Риэлторская компания Ренесанс, принимает на работу агентов по недвижимости, для работы на дому (квотный вариант). Посещаете офис по желанию, работаете, исключительно на "свой карман"! Мы даем вам доступ к базам Квартирный вопрос, Аренда-Питер, БАН СПб, НМаркет и Единая МультиЛистинговая Система, вам выдаются необходимые документы с логотипами и печатями агентства, возможность посещать офис для переговоров, а также, принимать платежи от юридических лиц (от организаций). Если есть желание, допускается совмещать сделки по купле-продаже с арендой.

Наши расценки (указывается за месяц):

Тариф 300 руб:
- Доступ к базе Аренда-Питер;
- Доверенность;
- Агентское соглашение;

Пакет 500 руб:
- Подключение к базам БАН СПб, Аренда-Питер и Квартирнику;
- Доверенность;
- Агентское соглашение;
- Пять комплектов документов;

Тариф 1000 руб:
- Подключение к базам БАН СПБ, Аренда-Питер и Квартирнику;
- Доверенность;
- Агентское соглашение;
- Десять комплектов документов;
- Пять постановок в Квартирный Вопрос;

Комментарий: 1 комплект документов - это два договора найма + соглашение об оказании услуг + соглашение о разделе комиссии.

Дополнительные опции к пакетам:

Дополнительная постановка в базу "Квартирника": +100 руб.
Дополнительный комплект документов: +100 руб.
База ЕМЛС: +1000 руб. мес.
База НМаркет: бесплатно!

Наш телефон: г. Санкт-Петербург +7-951-661-51-20

Ім`я *:
Email *:
Код *: